Ödeme ve Teslimat

1)     Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak İŞ Bankası hesabımıza (TL) ödeme yapabilirsiniz.

2)     Sitemiz üzerinden bankamatik veya kredi kartlarınız ile online ödeme imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3)     Kapıda ödeme seçeneği ile ürün gönderimi yapılmakta. Dilerseniz online siparişlerde dilerseniz WhatsApp siparişlerinde kapıda ödeme yoluyla sipariş verebilirsiniz.

4)     Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

5)     Sipariş Bedeli İadesi, siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Agita Kahve-Agit Akdoğan Şirketi 7 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

6)     Hafta içi saat 13.00a kadar vermiş olduğunuz siparişleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. 13.00dan sonra verilen siparişler ertesi iş gününde kargo firmasına sevk edilecektir. Cumartesi ve Pazar günleri ve resmi tatillerde verilen siparişler takip eden bir sonraki iş gününde kargo firmasına sevk edilebilmektedir. Gecikmesi muhtemel durumlarda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

7)     Aras, Mng, Ups ve Sürat Kargo ile anlaşmalı olarak çalışıyoruz. Güncel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları sipariş tamamlama ekranında seçenekli olarak çıkacaktır, istediğiniz firmayı seçebilirsiniz. Size sunulan kargo firması dışında farklı firma ile gönderi taleplerinde şartlar ne olursa olsun Alıcı Ödemeli” olarak ilgili firmaya siparişinizin teslimatı gerçekleştirilir.

8)     Sitemiz üzerinde 150 TL ve üzerinde yapılan tüm alışverişlerde,  kargo masrafını biz karşılıyoruz. Kapıda ödeme olarak yapılan alışverişlerde ise kargo firmasının adımıza tahsilat yapmasından kaynaklı ek ücret yansıtılmaktadır.

9)     Teslimat süreleri: ortalama 1-3 iş günüdür.

10)  Belirtilen teslimat süreleri bilgilendirme amaçlıdır, olağan dışı durumlarda farklılık gösterebilir. Bu durumlarda www.agitbey.com teslimat süresi konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Olağan dışı durumlardan dolayı oluşan gecikmelerde mutlaka telefon ile bilgilendirilirsiniz, siparişiniz çok acil ise mutlaka telefon ile teslimat süresi teyidi almanızı tavsiye ederiz.

11)  Adresiniz yerleşim bölgesi dışında kalıyor ise bu bölgelere haftada 1-2 kez dağıtım yapıldığı için kargo teslim süresi uzayabilir.

12)  Adresiniz kargo firmalarının sorumluluk sahası dışında kalıyor ise kargonuzu size en yakın kargo şubesinden teslim almanız gerekebilir.

13)  Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. 

14)  Ödeme Takibi, söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.


Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +90 541 365 45 02 numaralı telefona gönderin ve durumu info@agitbey.com mail adresine bildiriniz. Ayrıca hasarlı ürünün görselini çekerek WhatsApp ve mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.